تورها - سفرهای مامان و بابا

  توضیحات  

تور وان بهترین گزینه برای سفری اقتصادی به خارج از کشور است. چه بخواهید در آنجا خرید کنید و چه بخواهید طبیعت‌گردی کنید وان انتخابی مناسب است. از آنجایی که این شهر به ایران نزدیک و شباهت فرهنگی زیادی به کشور ما دارد همواره گزینه محبوب گردشگران ایرانی است. علاوه بر آن هزینه سفر به این شهر زیاد نیست و با بودجه‌ای مناسب می‌توان به آنجا رفت. اگر دوست دارید تا سفر به این شهر را تجربه کنید تایسیز پرواز برایتان برنامه ویژه‌ای دارد.

خدمات تور وان

اصلی‌ترین خدمات تور وان رزرو هتل، بیمه مسافرتی و ترانسفر است. به نحوی که بدون دغدغه با اتوبوسی از پیش تعیین شده راهی مرز می‌شوید و بعد از آن با اتوبوس‌های کشور ترکیه راهی شهر وان می‌شوید. در طول مسیر راهنمای گردشگری شما را همراهی می‌کند و سفری بدون نگرانی را تقدیمتان می‌کند. اسکان در بهترین هتل‌های وان و گشت‌های شهری نیز از دیگر امکانات تور است که باعث می‌شود تا سفرتان مهیج‌تر شود. ناگفته نماند که بیمه مسافرتی و میان وعده نیز از طرف آژانس مسافرتی برای مسافران در نظر گرفته می‌شود.

رزرو تور وان

برای رزرو تور وان می‌توانید به 2 روش حضوری و اینترنتی اقدام کنید. برای رزرو حضوری می‌توانید به آژانس تایسیز پرواز مراجعه کرده و با تحویل مدارک رزرو تور را قطعی کنید. در این روش همکاران ما به شما مشاوره ارائه می‌دهند. برای رزرو آنلاین تور وان نیز می‌توانید از طریق وب سایت ما اقدام کرده و ثبت نام خود را قطعی کنید. همچنین در صورت بروز مشکل می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس گرفته و از کارشناسان ما راهنمایی بخواهید.

رزرو تور از تایسیز پرواز

تایسیز پرواز به عنوان مجری تور وان و دیگر مقاصد محبوب در کنار شماست تا خاطراتی فراموش نشدنی را برایتان خلق کند. از جمله امکانات ما می‌توان به رزرو تور داخلی و خارجی، رزرو بلیط هواپیما، وقت سفارت و غیره اشاره کرد. همچنین اگر دوست داشته باشید می‌توانید برای سفر به شهرهای ترکیه رزرو هتل را به ما بسپارید و بدون دغدغه راهی سفر شوید. اگر در این باره هرگونه سوالی دارید می‌توانید با ما تماس گرفته و پاسخ خود را دریافت کنید.

  نظرات  

نظر، تجربه و سؤال خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال نظر